zobrazeno 1 - 5 z 105 > starší


zatím není nic v plánu ...
10.7.2018

Letní tůra - Samr tour 2018

Hola hola !
Vypadá to, že VŽ jsou letos fesťáková kapela; furt nic a najednou letní šňůrka !!
Vypíchnout by jsme chtěli dvoják v sobotu 21.července (odpo plážový Oleško na Litoměřicku a večír romantika Lhotka u Kokořína); tejden poté klasický domácí majstrštyk na Libuně na pomezí Veltrus a Neláče. Konec prázdnin to předhopsáme Ohnoutum a dalším matadorům na peckovým fesťáku v letňáku v Lysý nad Labem (pátek 31.8.2018).
Takže kdo sem zabloudil, čekujte Plán výroby k bližší informaci.

Žhavou novinkou, zejména pro baletky, je návrat kytarmajstra Tonyho Besta do řad VŽ pro tuhle tour !!!
Hezký léto kamarádi a doražte ;-)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

12.11.2017

Stále naživu !!!

Stále naživu, hraje se sporadicky, zato s chutí !!! Jelikož jsou VŽ už klasický a old school týpci a úplně nežijí na sociální sítu, mrkněte prosím občas sem, zda se nechystá nějaká produkce. Samozřejmě kdyby měl někdo zájem, kontaktujte sekretariát, jsme k dispozici na jakýkoliv mejdan. Díky a agro folku zdar !!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2.12.2014

Mikulášská v Ponoru zrušena

S politováním a omluvou případným návštěvníkům oznamujeme zrušení akce s 3 Sestry Banditos dne 5.12.2014 v kralupský Ponorce. Nic se neděje přátelé, šetřete se na pátek 19.12.2014, kdy v Ponorce v Kralupech VŽ vystoupí se spřáteleným Rozkouřeným Cipískem a Nukleárními hovady ! Bude to veliký !!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

9.3.2014

Pivovarská akce

Hola všichni borci a baletky, pozvánka na netradiční akci v pivováru v Kralupech dne 29.3.2014, kde VŽ zahrajou - od Terky K.(oprásknuto z eFBéčka) :

Rádi bychom Vás pozvali na malou kulturní akci do kralupského pivovaru. Akce se koná pod záštitou platformy Industriální stopy, která si klade za cíl propagaci a záchranu průmyslového dědictví. Tato akce by chtěla upozornit na opomíjené kouzlo průmyslových podniků a nastínit možnosti jejich využití. Program bude rozdělený na odpolední tematický a večerní doprovodný. V rámci odborného programu představí ateliér studentů fakulty stavební ČVUT pod vedením profesora Šenbergera svou celosemestrální práci na téma Revitalizace kralupského centra. Pan profesor přispěje odbornou přednáškou. V případě zájmu může být otevřena diskuze. Dále si budete moci nerušeně prohlédnout prostory sladovny, kde na Vás budou čekat tematické výstavy. Instalována bude výstava o historii kralupských průmyslových podniků. Svá výtvarná díla zde představí studenti Dvořákova gymnázia, přislíbena je i výstava fotografií. O večerní program se postará kralupský divadelní spolek se svou stínohrou a místní kapela. Návštěvníci se budou moci občerstvit, samozřejmě jak jinak než pivem.

Pro ty, který žijete na FB, originál pozvánky najdete přímo TU.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11.6.2013

Summer tour 2013

Motor práce ještě nevzdal, kola se stále točí dál ! VŽ hlásí Summer Tour 2013 (čti Sumec Túr). Prozatím ohlášená show: Tudle nudle sobotu (tj. 15.6) v kralupsým Ponoru, další spolu s nemilosrdným Rozkouřeným Cipískem lidová akce v podřipskýchLedčicích. Další bude následovat, buďte (dobře) naladěni !

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -